şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
StarFish Balık

Sizi, önce güler yüz ve sıcaklığı, sonrada lezzetleri ile kucaklayan Bağdat Caddesi’nin gözde balık restoranı StarFish Balık; balık mevsiminin başladığı bu günlerde zengin mönü ve spesiyalleri ile şimdiden iştahınızı kabartıyor.

Kış mevsiminin yüzünü yeni yeni göstermesi ile birlikte; sadece içinizi ısıtmakla kalmayan Starfish Balık’ın kremalı balık çorbası, sizi aynı zamanda, damağınızda hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir şölene davet ediyor.

Balık çorbası ile başlayan şölen birbirinden farklı özenle işlenmiş mezeleri, rengârenk mevsim salataları, çok sevilen ara sıcakları ile sizlere en keyifli rakı sofralarını yaşatırken; şöleni, balığı en lezzetli haliyle size servis eden kömür ızgarası ile taçlandırıyor.

StarFish Balık’ın zengin mönüsünde, her damağa uygun lezzetleri bulmak mümkün. Sadece kömürde değil; tava, güveç, buğulama, tuzda, tandır’da da iddialı olan caddenizin balıkçısı; dilerseniz çeşitlerinin birçoğunu sıcacık evinize aynı kalite ve özenle servis ediyor.

Bu kış balık tutkunlarına müjdeler olsun. Özlediğiniz eşsiz tatlar ve sıcacık sohbetleriniz StarFish Balık restoranında sizleri bekliyor. İddia ediyoruz Starfish Balık doğru adresiniz.

Söylemesi bizden… Kulağınıza fısıldayan müziğin keyfinden, balığın lezzetinden, bir “tek” daha içmek için, eşinizi ve dostlarınızı ikna edeceksiniz. Çünkü StarFish Balık bu keyfi size sonsuz yaşatacak. Ve, StarFish’e her geldiğinizde yüzünüzdeki o gülümseme her daim olacak.

Fenerbahçe Mah.
Bağdat Cad. No:204 Çiftehavuzlar
Kadıköy İstanbul
Tel : 0 216 411 19 41
Web Sitesi: http://www.starfishbalik.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.