şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Dragos Marina Balık Restaurant

BALIKTA LEZZETİ MARİNA’YA DEMİRLEDİK 30 YILDIR DENİZ ÜRÜNLERİNE LEZZET KATAN MUTFAK ŞEFİ OSMAN EKİZ YENİ AÇILAN “DRAGOS MARINA BALIK RESTAURANT”DA PROFESYONEL EKİBİYLE “ŞİFALI LEZZETLER” ADI ALTINDA SUNDUĞU MENÜ LİSTESİNE HER GEÇEN GÜN YENİSİNİ EKLİYOR.

DRAGOS MARINA BALIK RESTAURANT UYGUN FİYAT POLİTİKASI VE YILLARDIR DEĞİŞMEYEN TATLARIYLA AİLECE TÜM GÜNÜNÜZÜ GEÇİRECEĞİNİZ BİR ADRES…

1982 yıllarında “Kiremitte Balığın” tek adresi Marina Balık Restaurant yıllar geçmesine rağmen bu konuda iddiasını sürdürüyor. Dragos’da açtığı yeni mekanıyla; 30 yıllık başarısını müşterileriyle kutluyor.

Dragos Marina Balık Restaurant; denize sıfır manzarası, meyve ağaçları içinde üç ayrı bölümden oluşan terası, profesyonel ekibi ve değişmeyen tatları ile ailece tüm gününüzü geçireceğiniz bir adres.

Dragos Marina Balık Restaurant’ın tüm manav grubu, kendi tarlalarında yetiştiriliyor. Turşusu ise tam “anne turşusu”; genel koordinatörün annesi tarafından geleneksel yöntemlerle kuruluyor. Evlere paket isteyenler dahi oluyor.

Dragos Marina Balık Restaurant’ın mutfak şefi Osman Ekiz; yılların unutulmaz tatlarının yanında “Şifalı Lezzetler” menüsünde “Zerdeçal Soslu Levrek, ( Zerdeçal kansere iyi gelen bir bitki) Izgara Yayın Balığı (Protein deposu yayın balığı) (Vücudumuz Protein'ler sayesinde dışarıdan gelen mikroplarla savaşıyor.) Ege Otları (Her birinin farklı faydası bulunan otlar) Patlıcanlı Muska Böreği, Yufka içinde sıcak helva Tatlısı” ile yıllarca unutulmayacak yeni tatlar sunuyor.

ÇOCUKLAR İÇİN MİNİ HAYVANAT BAHÇESİ

“Dragos Marina Balık Restaurant”da çocuk misafirlerinin konforu önem taşıyor. Oyun ablaları eşliğinde oyun odası, mini hayvanat bahçesi ve zihin için en önemli öğün olan balık ( Omega 3 açısından zengin) hamburger, parmak mezgit menü alternatifleri bulunuyor.

ÜÇ BÖLÜMDEN OLUŞAN TERAS

Boğaza meydan okuyan denize sıfır muhteşem adalar manzaralı teras; Bahçe, Şelale Başı ve Meyve Ağaçlı olarak üç ayrı bölümden oluşuyor. Toplam 450 kişilik kapasitesi olan terasın şelalesinde canlı balıklar yer alıyor.

KURUMSAL FİRMALARA TOPLANTI ODASI

Drogas Marina Balık Restaurant; yeni mekanında tüm ayrıntılara yer veriyor. Kurumsal firmaların seminer ve toplantıları için 30 ve 70 kişilik konforlu sunumlar yapacakları özel toplantı odaları bulunuyor. Sağlıklı ve uygun fiyatlı menü seçenekleri sunuyor.

ADALARA KARŞI MAÇ KEYFİ

Aileniz yanınızda, karşınızda adalar manzarası, çocuklarınız oyun odasında, birbirinden lezzetli balık menüsü ve büyük bir salonda maç keyfi… Bu fırsat kaçmaz…

HERGÜN 13:30’A KADAR KAHVALTI KEYFİ

Güne pozitif ve enerjik başlamanın ilk kuralı sağlıklı bir kahvaltıdan geçer. Günün yoğun temposuna girmeden önce yapacağınız sıkı bir kahvaltı başarı grafiğinizi de yükseltir. Tarladan toplanıp direkt masanıza gelen ürünlerle güne “merhaba” demek “sağlıklı zihin; mutlu iş hayatı” demektir. Pazar günleri de brunch…

ÖĞLEN ÇAYINDA KUKİ YERİNE OMEGA 3 BALIK MENÜ

Drogas Marina Balık Restaurant’ın en önemli özelliği gündüz kadın müşterilerinin yoğunlukta olması; 13:30’a kadar süren kahvaltının keyfini, kendi mekanları gördükleri “Drogas Marina”da sürdürüyor. Öğlen “balık keyfi” yapalım diyorlarsa; indirimli fırsatlardan da yararlanıyor.

Orhangazi Caddesi Orhantepe Mahallesi
Mutlu Sokak No: 63 Kartal
İstanbul
Tel : 0216 370 70 90

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.