anasayfa
   
 MİSAFİR TEŞEKKÜR MEKTUPLARI
     
"Tatilin her türlüsü çok önemli, ama iş balayı olunca insan kusursuz olsun, her beklentisini karşılasın istiyor. "

'' Tatilin her türlüsü çok önemli, ama iş balayı olunca insan kusursuz olsun, her beklentisini karşılasın istiyor. Bigg Travel ile gerçekleştirdiğim balayı seyahatim de benim birçok beklentimi karşıladı. Öncelikle, balayı hazırlığı yapan çiftlere, nasıl bir balayı istedikleri konusunda net olmalarını tavsiye ediyorum. Maldivler, gecelere akabileceğiniz, adrenalinin hat safhada olabileceği bir tatil yeri değil..ama bir balayı için gayet romantik, sessiz, hayat arkadaşınızla başbaşa kalabileceğiniz ( ki eve dönünce ziyaretler, iş hayatı derken balayındaki sessizliği inanın özleyeceksiniz) bir yer.. Biz Anantara Dhigu Otelini tercih ettik ve ben iyi ki burayı seçmişiz diyorum. Genelde tatil broşürlerinde ya da internette gördüğümüz tatil belde resimlerinin, sadece resimden ibaret olduğunu söyleriz ama Maldivler resmin taa kendisi, yani resim gibi :)
 
Broşürlerde, tanıtım CD lerinde ne görüyorsanız o.. incecik kumları ile el değmemiş kumsal, mis gibi deniz, tertemiz odalar, kocaman bir yatak, keyifli bir teras... yemekler de gerçekten çok lezizdi, kaldığımız otelde, daha doğrusu adada restaurant seçeneği çoktu. Kaldı ki ben her yerde, her şeyi yiyebilen birisi olmasam da kesinlikle açlık sıkıntısı çekmedim. Önerim; herşey dahil paketinden yararlanıp akşam yemeklerini de rahatça yemeniz..
 
İstanbul'dan çıkış itibariyle Qatar'da aktarma, varış noktasında otele transfer ve aynı şekilde geri dönüşte hiçbir sıkıntı yaşamadık. Transfer noktasında vize ihtiyacı olmaması da ayrıca rahatlatıcıydı. Balayı çiftine hediye olarak sunulan masaj seansı çok iyi geldi, masaj odaları muhteşem zaten..her yer göz alabildiğine deniz ve odalarda bile denizle iç içesiniz.
 
Eylül'de gittiğimiz balayımızda kötü hava şanssızlığına yakalanmaktan korkuyorduk, ki ilk gün bizi sağanak yağmur karşıladı. Ama sonraki günler muhteşem güneş yüzünü gösterdi ve aslında Maldivler için çok uygun olmaz duyumları aldığımız Eylül ayında balayımız gayet güzel geçti. Bu güzel deneyimi en yakın zamanda tekrar yaşarız dileğiyle cennet gibi Maldivler'den üzülerek ayrıldık..
 
Herkese benim yaşadığım gibi güzel bir balayı dilerim... :) ''
  

Seda Bostancı

______________________________________________________________________________________________

"Thanks again to you and your team for arranging such a wonderful holiday"

I hope you got my text message to say what a wonderful time we had in Turkey
We greatly appreciated all your help and being met at the airport.
The whole Country impressed us. All the business, new houses/flats and roads activity as well as the superb historic sites. And everyone we met was so friendly and helpful.
All went well with guides, transport and hotels. When there was rain it was in Bodrum and Istanbul when it did not matter too much. The main thing was it was dry and warm when we visited all the fantastic open air sites.
We are certainly mindful to visit Turkey again but next time will consider going to eastern sites/sights.
Thanks again to you and your team for arranging such a wonderful holiday

Chris & Marion

______________________________________________________________________________________________

"Thanks again for for the great care you took with all arrangements."

Thanks again for for the great care you took with all arrangements.
We were confident that On Net-Biggtravel was a good choice to host our 2011 meetings, and the results exceeded all expectations! 

Best regards,

Florence


______________________________________________________________________________________________

"Eşimle beraber ömrümüzün kalan kısmında yapacağımız aynı standartlardaki seyahatlerimizde kapısını çalacağımız tek turizm acentamızın şüphesiz BIGGTRAVEL olacağını belirtir"

Size tekrardan teşekkür etmek istiyorum. Her şeyi o kadar güzel planlamışsınız ki; “acaba şimdi nereden gideceğiz, ya da ne yapacağız” dediğimiz her yerde elinde ismimizin yazılı olduğu insanlarla karşılaştık. Sıkıntı yaşamamız muhtemel olan her yerde sanki bizi duyuyor da hemen birini yardımımıza koşturuyor gibiydiniz. Her şey çok güzel ve fazlasıyla yolunda gitti. Ancak böylesine büyüleyici, rüya gibi bir tatilin ardından buralara hemen alışabilmek mümkün değil.  Hala “Acaba yaşadıklarımız hayalmiydi gerçekmiydi?” modundan kurtulamadığımız için normal hayata dönemedik, hoş bu durumdan da rahatsız oluyor değiliz…

Seyahatimizin her bir aşamasından o kadar memnun kaldık ki; eşimle beraber ömrümüzün kalan kısmında yapacağımız aynı standartlardaki seyahatlerimizde kapısını çalacağımız tek turizm acentamızın şüphesiz BIGGTRAVEL olacağını belirtir, bu çatı altındaki tüm çalışanlara hayatımın en özel ve en güzel tatilini yapmamdaki özverili çalışmalarından ötürü şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız…

Saygı ve Selamlarımla…


Ömer

______________________________________________________________________________________________

"Size canı gönülden teşekkür etmek istiyoruz, balayımız basından sonuna kadar mükemmeldi, hiçbir problem, gecikme veya aksilik ile karşılaşmadık."

Gülcin hanım merhaba,

Ofise yeni döndüğüm için anca yazma fırsatı buluyorum. Size canı gönülden teşekkür etmek istiyoruz, balayımız basından sonuna kadar mükemmeldi, hiçbir problem, gecikme veya aksilik ile karşılaşmadık. Her gittigimiz yerde cok güzel agırlandık, transferler gayet yerinde işledi, otellerden cok memnun kaldık, uçuşlarımız da gayet keyifliydi.
Oteller ile ilgili review larımız ise:
Anantarıyı gözünüz kapalı herkese tavsiye edebilirsiniz, hatta Veli yi en az dhigu kadar tavsiye edebilirsiniz, inanın aralarında neredeyse hiç fark yok bungalovların. Dhigu ada olarak daha büyük ama veli nin mercanları ve dolayısyıla balık ceşitliliği cok daha fazla. Dhigu dan bizim tarafta shnorkelle yüzmeye geliyorlardı. Çalışanlar ise iki ada arasında switch ederek servis veriyor oyuzden hizmet kalitesi aynı. İki ada arasındaki shuttle da cok yararlı, alternatiflerin artması zamanı daha keyifli geçirmemize yaradı, bence bu maldivlere gidicek için anantarayı tercih sebebi olabilir. Taj exotica dan farklı olarak (serhat ile konusmuştuk), gece daha hareketli. Canlı müzik ve dans gösterileri vardı, keyifli oldu, serhat la konustugum kadarıyla taj da böyle event ler cok olmamıs. Bu notları da gidecek misafirlerinize iletebilirsiniz. Ada da herhangi, yengeç veya sinek sorunuyla karşılaşmadık, su cok temiz idi, hizmetler cok iyiydi, sürekli oda da kapalı su servisi vardı, yemek alternatifleri de güzeldi

Dubai derseniz, the address kesinlikle doğru yermiş, balayındayız diyince bizi suite upgrade ettiler =). Orsaıda cok keyifliydi, tavsiyeniz için gerçekten cok teşekkür ederiz, bu oteli de gözünüz kapalı misafirlerinize önermeye devam edebilirisiniz. Balayında olduklarını sölerler ise ufak sürprizler ile karşılaşabilrler =)

Umarım yukarıda yazdıklarım işinize yarar biraz olsa da. Hersey için tekrar teşekkür ederim, sizi daha şimdiden evlenme planı olan arkadaşlarıma öneriyorum, yakında ismimi duyabilirsinz tekrar =)

Sevgiler

Pelin

______________________________________________________________________________________________

"Bundan sonraki yurtdışı gezilerimizde yine sizden destek almak isteriz."

Gülçin Hanım merhaba;

Balayımızdan döndük, herşey muhteşemdi, hiçbir sorunumuz olmadı.
Bunun için size, baştan beri gösterdiğiniz ilgil için çok teşekkür ederizJ
Bundan sonraki yurtdışı gezilerimizde yine sizden destek almak isteriz.
Görüşmek üzere

Esra

______________________________________________________________________________________________

"Rüya gibi bir balayı tatiliydi ve her şey kusursuzdu."

Satis yonetmeni Gulcin hanim dogru yonlendirmeleri sonucunda Maldivler Anantara Veli'ye gittik. Ruya gibi bir balayi tatildi ve hersey kusursuzdu.

Anantara Veli guleryuzlu ve isini son derece iyi yapan personele sahip. BigTravel'dan ve Anantara Veli otele gitmis olmaktan cok memnunuz. Kesinlikle tavsiye ederiz.


Simge & İbrahim Sert

______________________________________________________________________________________________

"Biggtravel bize bu hayali eksik olmak bir yana beklentilerimizin de ötesinde yaşattı."

Balayımız için gerçekten özel bir şey planlıyorduk ve 1 yıl öncesinden destinasyonumuzu Maldivler olarak belirlemiştik. 1 Yıl boyunca bu balayının hayalini kurduk, internetten araştırdık ve gözümüzde o kadar büyüttük ki sonunda bir cennet tasviriyle karşı karşıya kaldık. Biggtravel bize bu hayali eksik olmak bir yana beklentilerimizin de ötesinde yaşattı, hiç problem yaşamadık ve yaşadığımız ufacık bir pürüzde dahi bizi yalnız bırakmayarak uzaktan gerekli desteği verdi. Unutulmaz olması gereken bu tatili bize unutulmaz kılan tur şirketimize bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Tolga Obalı


______________________________________________________________________________________________

"Herkese tavsiye ederiz."

Eşim tekrar gitmek istiyor,düğünümüze son bir hafta kala bize böyle güzel bir balayı  tatili organize ettiğiniz için teşekkür ederiz Çok güzeldi. Tekrar gideceğiz.. Herkese tavsiye ederiz.


Yakup & Dilek  Çekmen

 

______________________________________________________________________________________________

"Rüya gibi bir balayı ve tatil geçirdik Maldivlerde."

"Pekçok kişi gibi bizim de hayalimiz balayımızı Maldivlerde geçirmekti. Bu hayali gerçekleştirmek için dört-beş tane seyahat acentası ile görüştüm. Sonunda BiggTravel'a karar verdim. Çünkü; öncelikle nasıl bir otel istediğimizi söylediğimde bizi çok doğru yönlendirdiler ve çok uygun alternatifler sundular. Böylece tesisler, imkanlar ve fiyat açısından tam da istediğimiz gibi bir otele (Medhufushi Island Resort) gittik. Yolculuğumuz öncesinde tüm planlamayı zamanında yaparak gerekli belgeleri (uçak biletleri, vizeler, otel voucher, seyahat sigortası vb) gönderdiler. Yolculuğumuz sırasında ara transferlerde (iç hat uçuşu) ismimizle karşılanıp otelimize yönlendirildik ve dönüşte de sorunsuz bir seyahat yaşadık. Rüya gibi bir balayı ve tatil geçirdik Maldivlerde, teşekkürler BiggTravel..."

İyi Günler,
Yücel Aktay

 

 

______________________________________________________________________________________________

"Tur Operatörü olarak, gerek seyahat öncesi gerekse de seyahat sonrası ilginiz övgüye değer."

Gülçin Hanım merhaba,

Geçen yıl sizin aracılığınızla Maldivler'deki Paradise Island'a gitmiştik.
Gidiş ve dönüş yolculuğumuz sorunsuz geçti. Özellikle Dubai'de aktarma sırasında pek beklemedik. Çocuklu bir aile için bu çok sevindirici oluyor.
Maldivler'de karşılanmamız, otele transfer, dönüşte otelden havaalanına transferde de sorun yaşamadık.
Konakladığımız ada da tam bir aile adasıydı. Tesisleri ve coğrafi genişliğiyle bize hitap etti.
Tek hayal kırıklığı 5 yıldızlı bir tesis beklerken Beach Bungalow denilen bahçeli odanın çok ilkel bir ortam sunmasıydı. Odada klima ve TV vardı ama mobilya ve aksesuar kalitesi, oda temizliği falan berbattı. Adada kalırken water bungalowları da gezme şansımız oldu. Arada korkunç bir fark vardı. Water bungalowlara fiyat farkını ödeyerek transfer talebimiz de doluluktan dolayı gerçekleşmedi.
Bir de zannedersem biz 5 gün kaldık. 2 de yol, toplam 7 günlük bir paket satın almıştık. Kişisel kanaatimiz 3 akşamdan sonra adada biraz sıkılmaya başlıyorsunuz.
Tur Operatörü olarak, gerek seyahat öncesi gerekse de seyahat sonrası ilginiz övgüye değer. İleriki yıllarda tekrar sizinle bir uzakdoğu seyahatine çıkmak dileğiyle iyi çalışmalar dilerim.

Erdal Pehlivan

______________________________________________________________________________________________

"Diğer tüm acenteler tarafından önerilen klasikleşmiş yer ve tesislerin dışında çok daha güzel yerlerin de olduğunu öğrendik"

Düğün telaşı hiç kolay bir süreç değil. Bu telaş içerisinde en önemli yerlerden biri ise rüya gibi geçirilmeyi bekleyen balayına ait. İşte bu insan hayatındaki en önemli tatilin en özel ve güzel bir biçimde geçmesinin ilk adımı hiç şüphesiz ki organizasyonu yapanlara ait. Birçok seçenek arasından doğru organizatörü bulmak, yine birçok seçenek arasından doğru yeri, tesisi ve zamanı bulmak tahmin edilebileceği gibi hiç kolay değil.
Neyse ki Biggtravel ile tanıştık, onların hiç görmediğimiz gülen yüzlerini hissettik, diğer tüm acenteler tarafından önerilen klasikleşmiş yer ve tesislerin dışında çok daha güzel yerlerin de olduğunu öğrendik ve balayımızın başından sonuna kadar rüya gibi geçen çok güzel ve özel bir organizasyona sahip olduk.. Bize verilen ufak hediyeleri de mutluluğumuza anlamlı bir tat kattı..
1 yıl öncesinden araştırmaya başladığımız bu süreçte sabrını ve yardımlarını bizlerden esirgemediği için Gülçin Hanım’a ve Biggtravel ailesine teşekkürlerimizi sunarız.

N.Sinan & Burcu ERGÜVEN

 

Bigglook  Kurumsal Hizmetler    Bireysel Hizmetler    Referanslar    İnfo    İletişim