Bigglook
 Biggtravel
 Biggcinema
 Biggauto
 Biggistanbul
 Biggmenu
 Biggfootball
 Biggilan  Biggclub
Sydney 2000 Olimpiyatları Bigglook' da
Ana sayfaya dönmek için tıklayınız
Sydney 2000 Olimpiyatları programı için tıklayınız! Sydney 2000 Olimpiyatlarına katılan sporcularımızı görmek için tıklayınız. Sydney 2000 Olimpiyatlarının yapılcağı tesisler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Sydney 2000 Olimpiyatlarında kırılan dünya rekorları için tıklayınız. 1896' dan günümüze Türklerin Olimpiyatlardaki tarihi için tıklayınız.

 

   
>
Atletizm
>
Atıcılık
>
Badmington
>
Basketbol
>
Beyzbol
>
Boks
>
Bisiklet
>
Binicilik
>
Cimnastik
>
Dalış
>
Eskrim
>
Futbol
>
Güreş
>
Halter
>
Hentbol
>
Hokey
>
Judo
>
Kürek
>
Kano/Kayak
>
Masa Tenisi
>
Modern Pentathlon
>
Okçuluk
>
Plaj Voleybolu
>
Softbol
>
Su Topu
>
Teak-wondo
>
Tenis
>
Triathlon
> Voleybol
>
Yelken
>
Yüzme
 
ATLETİZM
Sporcu/Takım Madalya Branş Ülke
Gezahng Abera Altın Erkekler maraton Etyopya
Eric Wainaina Gümüş   Kenya
Tesfaye Tola Bronz   Etyopya
ABD Altın Erkekler 4x100  
Brezilya Gümüş    
Küba Bronz    
Bahamalar Altın Bayanlar 4x100  
Njerya Gümüş    
ABD Bronz    
Derartu Tulu Altın Bayanlar 10 bin metre Etyopya
Gete Wami Gümüş   Etyopya
Fernanda Ribeiro Bronz   Portekiz
Yelena Yelesina Altın Bayanlar yüksek atlama Rusya
Hestrie Cloete Gümüş   G.Afrika
Oana Manuela Pantelimon Bronz   Romanya
Trine Hattestad Altın Bayanlar cirit atma Norveç
Mirella Maniani-Tzelili Gümüş   Yunanistan
Osleidys Menendez Bronz   Küba
Millon Wolde Altın Erkekler 5000 metre Etyopya
Ali Saidi-Sief Gümüş   Cezayir
Brahim Lahlafi Bronz   Fas
Nouria Benida Merah Altın Bayanlar 1500 metre Cezayir
Violeta Szekely Gümüş   Romanya
Gabriela Szabo Bronz   Romanya
NOOL Erki Altın Dekatlon Estonya
SEBRLE Roman Gümüş   Çek Cumhuriyeti
HUFFINS Chris Bronz   ABD
KOROLCHIK Yanina Altın Bayanlar gülle atma

Beyaz Rusya

PELESHENKO Larisa Gümüş   Rusya
KUMBERNUSS Astrid Bronz   Almanya
KENTERIS Konstantinos Altın Erkekler 200 metre Yunanistan
CAMPBELL Darren Gümüş   İngiltere
BOLDON Ato Bronz   Trinidad Tobago
JONES Marion Altın Bayanlar 200 metre ABD
DAVIS-THOMPSON Pauline Gümüş   Bahamalar
JAYASINGHE Susanthika Bronz   Sri Lanka
Olga Shishigina Altın Bayanlar 100 m. engelli Kazakistan
Glary Alozie Gümüş   Nijerya
Melissa Morrison Bronz   ABD
Nils Schumann Altın Erkekler 800 m. finali Almanya
Wilson Kipketer Gümüş   Danimarka
Aissa Djabir Said-Guerni Bronz   Cezayir
Irina Privalova Altın Bayanlar 400 m. engelli Rusya
Deon Hamming Gümüş   Jamaika
Nouzha Bidonane Bronz   Fas
Angelo Taylor Altın Erkekler 400 m. engelli ABD
Hadi Souan Samayli Gümüş   S.Arabistan
Llewellyn Herbert Bronz   G.Afrika
Ellina Zvereva Altın Bayanlar disk atma Beyaz Rusya
Anastasia Kelesidou Gümüş   Yunanistan
Irina Yatchenko Bronz   Beyaz Rusya
Maurice Greene Altın Erkekler 100 m. ABD
Ato Boldon

Gümüş

  Trinidad Tobago
Obedele Thompson Bronz    
Marion Jones Altın Bayanlar 100 m. ABD
Ekaterini Thanou Gümüş   Yunanistan
Tanya Lawrence Bronz   Jamaika
Jan Zelezny Altın Erkekler cirit atma Çek Cumhuriyeti
Steve Backley Gümüş   İngiltere
Sergey Makarov Bronz   Rusya
Arsi Harju Altın Erkekler gülle atma Finlandiya
Adam Nelson Gümüş   ABD
John Godina Bronz   ABD
Robeert Korzeniowski Altın Erkekler 20 km. yürüyüş Polonya
Noe Hernandez Gümüş   Meksika
Vladimir Andreyev Bronz   Rusya
       

 


Geri
Yukarı
Yukarı

| Branşlar | Sporcularımız | Tesisler | Rekorlar | Olimpiyat Tarihimiz |
|Bigglook| Biggtravel | Bİggcinema | Biggmenu | Biggistanbul | Biggauto | Biggfootball | Biggilan | Biggclub |
Copyright 2000 On-net A.Ş. / Bigglook - Tüm hakları saklıdır.