Bigglook
 Biggtravel
 Biggcinema
 Biggauto
 Biggistanbul
 Biggmenu
 Biggfootball
 Biggilan  Biggclub
Sydney 2000 Olimpiyatları Bigglook' da
Ana sayfaya dönmek için tıklayınız
Sydney 2000 Olimpiyatları programı için tıklayınız! Sydney 2000 Olimpiyatlarına katılan sporcularımızı görmek için tıklayınız. Sydney 2000 Olimpiyatlarının yapılcağı tesisler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Sydney 2000 Olimpiyatlarında kırılan dünya rekorları için tıklayınız. 1896' dan günümüze Türklerin Olimpiyatlardaki tarihi için tıklayınız.

 

   
>
Atletizm
>
Atıcılık
>
Badmington
>
Basketbol
>
Beyzbol
>
Boks
>
Bisiklet
>
Binicilik
>
Cimnastik
>
Dalış
>
Eskrim
>
Futbol
>
Güreş
>
Halter
>
Hentbol
>
Hokey
>
Judo
>
Kürek
>
Kano/Kayak
>
Masa Tenisi
>
Modern Pentathlon
>
Okçuluk
>
Plaj Voleybolu
>
Softbol
>
Su Topu
>
Teak-wondo
>
Tenis
>
Triathlon
> Voleybol
>
Yelken
>
Yüzme
 
BİSİKLET      
Sporcu/Ülke Madalya Branş Ülke
Felicia Ballanger Altın Bayanlar 500 m.zamana karşı Fransa
Michelle Ferris Gümüş   Avustralya
Jiang Cuihua Bronz   Çin
Jason Quelly Altın Erkekler 1 km. zamana karşı İngiltere
Stefan Nimke Gümüş   Almanya
Shane Kelly Bronz   Avustralya
Roberto Bartko Altın Erkekler bireysel Almanya
Jens Lehmann Gümüş   Almanya
Brad McGee Bronz   Avustralya
Fransa Altın Olimpik sürat  
İngiltere Gümüş    
Avustralya Bronz    
Leontien Zijlaard Altın Bayanlar bireysel takım takip Hollanda
Marion Clignet Gümüş   Fransa
Yvonne McGregor Bronz   İngiltere
Almanya Altın Erkekler takım takip  
Ukrayna Gümüş    
İngiltere Bronz    
Marty Nothstein Altın Erkekler sürat ABD
Florian Rousseau Gümüş   Fransa
Jens Fiedler Bronz   Almanya
Felicia Ballanger Altın Bayanlar sürat Fransa
Oxana Grichina Gümüş   Rusya
Iryna Yanovych Bronz   Bronz
Juan Llaneras Altın Erkekler puan yarışı İspanya
Milton Wynants Gümüş   Uruguay
Alexey Markov Bronz   Rusya
Antonella Bellutti Altın Bayanlar puan yarışı İtalya
Leontien Zijlaard Gümüş   Hollanda
Olga Slioussareva Bronz   Rusya
Avustralya Altın Erkekler Madison  
Belçika Gümüş    
İtalya Bronz    
Florian Rousseau Altın Erkekler keirin Fransa
Gary Neiwand Gümüş   Avustralya
Jens Fiedler Bronz   Almanya
BİSİKLET YOL      
Sporcu Madalya Branş Ülke
Leontien Zijlaard Altın Bayanlar yol yarışı Hollanda
Hanka Kupfernagel Gümüş   Almanya
Diana Ziliute Bronz   Litvanya
Jan Ullrich Altın Erkekler yol yarışı Almanya
Alexandre Vinokourov Gümüş   Kazakistan
Andreas Kloeden Bronz   Almanya
Leontien Zijlaard Altın Bayanlar bireysel zamana karşı Hollanda
Mari Holden Gümüş   ABD
J.Longo - Ciprelli Bronz   Fransa
Viacheslav Ekimov Altın Erkekler bireysel zamana karşı Rusya
Jan Ullrich

Gümüş

  Almanya
Lance Armstrong Bronz   ABD
DAĞ BİSİKLETİ      
Sporcu Madalya Branş Ülke
Paola Pezzo Altın Bayanlar kros İtalya
Barbara Blatter Gümüş   İsviçre
Margarita Fullana Bronz   İspanya
Miguel Martinez Altın Erkekler kros Fransa
Filip Meirhaege Gümüş   Belçika
Christophe Sauser Bronz   İsviçre

Geri
Yukarı
Yukarı

| Branşlar | Sporcularımız | Tesisler | Rekorlar | Olimpiyat Tarihimiz |
|Bigglook| Biggtravel | Bİggcinema | Biggmenu | Biggistanbul | Biggauto | Biggfootball | Biggilan | Biggclub |
Copyright 2000 On-net A.Ş. / Bigglook - Tüm hakları saklıdır.