Bigglook
 Biggtravel
 Biggcinema
 Biggauto
 Biggistanbul
 Biggmenu
 Biggfootball
 Biggilan  Biggclub
Sydney 2000 Olimpiyatları Bigglook' da
Ana sayfaya dönmek için tıklayınız
Sydney 2000 Olimpiyatları programı için tıklayınız! Sydney 2000 Olimpiyatlarına katılan sporcularımızı görmek için tıklayınız. Sydney 2000 Olimpiyatlarının yapılcağı tesisler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Sydney 2000 Olimpiyatlarında kırılan dünya rekorları için tıklayınız. 1896' dan günümüze Türklerin Olimpiyatlardaki tarihi için tıklayınız.

 

   
>
Atletizm
>
Atıcılık
>
Badmington
>
Basketbol
>
Beyzbol
>
Boks
>
Bisiklet
>
Binicilik
>
Cimnastik
>
Dalış
>
Eskrim
>
Futbol
>
Güreş
>
Halter
>
Hentbol
>
Hokey
>
Judo
>
Kürek
>
Kano/Kayak
>
Masa Tenisi
>
Modern Pentathlon
>
Okçuluk
>
Plaj Voleybolu
>
Softbol
>
Su Topu
>
Teak-wondo
>
Tenis
>
Triathlon
> Voleybol
>
Yelken
>
Yüzme
 
YÜZME      
Sporcu/Ülke Madalya Branş Ülke
Avustralya Altın Erkekler 4x200 m.  
ABD Gümüş    
Hollanda Bronz    
Pieter van den Hoogenband Altın Erkekler 100 m. serbest Hollanda
Alexander Popov Gümüş   Rusya
Gary hall Jr Bronz   ABD
Domenico Fiorevanti Altın Erkekler 200 m. kurbağalama İtalya
Terence Parkin Gümüş   G.Afrika
Davide Rummold Bronz   İtalya
Misty Hyman Altın Bayanlar 200 m. kelebek ABD
Susie O'Neill Gümüş   Avustralya
Petria Thomas Bronz   Avustralya
ABD Altın Bayanlar 4x200 m. serbest  
Avustralya Gümüş    
Almanya Bronz    
Lenny Krayzelburg Altın Erkekler 200 m. sırtüstü ABD
Aaron Peirsol Gümüş   ABD
Matthew Welsh Bronz   Avustralya
Massimiliano Rosolino Altın Erkekler 200 m. karışık İtalya
Tom Dolan Gümüş   ABD
Tom Wilkins Bronz   ABD
Inge de Bruijn Altın Bayanlar 100 m. serbest Hollanda
Therese Alshammar Gümüş   İsveç
Jenny Thompson Bronz   ABD
Dara Torres Bronz   ABD
Agnes Kovacs Altın Bayanlar 200 m. kurbağalama Macaristan
Kristy Koval Gümüş   ABD
Amanda Beard Bronz   ABD
Anthony Ervin Altın Erkekler 100 m.serbest ABD
Garry Hall JR Gümüş   ABD
Peter van gen Hoogenband Bronz   Avustralya
Lars Froelander Altın Erkekler 100 m. kelebek İsveç
Michael Klim Gümüş   Avustralya
Geoff Huegill Bronz   Avustralya
Brooke Bennet Altın Bayanlar 800 m. serbest ABD
Yana Klochkova Gümüş   Ukrayna
Kaitlin Sandeno Bronz   ABD
Diana Mocanu Altın Bayanlar 200m. sırtüstü Romanya
Roxana Marecineanu Gümüş   Ukrayna
Miki Nakao Bronz   Japonya
Grant Hackett Altın Erkekler 1500 m. serbest Avustralya
Kieren Perkins Gümüş   Avustralya
Chris Thompson Bronz   ABD
ABD Altın Erkekler 4x100 bayrak yarışı  
Avustralya Gümüş    
Almanya Bronz    
Inge de Bruijn Altın Bayanlar 50 m. serbest Hollanda
Therese Alshammar Gümüş   İsveç
Dara Torres Bronz   ABD
ABD Altın Bayanlar 4x100 bayrak yarışı  
Avustralya Gümüş    
Japonya Bronz    
SENKRONİZE YÜZME      
Sporcu/Ülke Madalya Branş Ülke
Olga Brusnikina-Maria Kisseleva Altın Bayanlar Rusya
Miya Tachibana-Miho Takeda Gümüş   Japonya
Virginie Dedieu-Myriam Lignot Bronz   Fransa
Rusya Altın Bayanlar takım  
Japonya Gümüş    
Kanada Bronz    

 


Geri
Yukarı
Yukarı

| Branşlar | Sporcularımız | Tesisler | Rekorlar | Olimpiyat Tarihimiz |
|Bigglook| Biggtravel | Bİggcinema | Biggmenu | Biggistanbul | Biggauto | Biggfootball | Biggilan | Biggclub |
Copyright 2000 On-net A.Ş. / Bigglook - Tüm hakları saklıdır.